Lviv korm | Провідний виробник на ринку грануляторів
  • Українська
  • English
  • Русский

Lviv korm

Провідний виробник на ринку грануляторів

Україна, м Львів, вул М.Пимоненка, 3
093 809 19 80 - Ігор
068 501 93 46 - Володимир
E-mail: sokulskiy.vl@gmail.com
Графік роботи: Пн-Пт, з 9-00 до 18-00.

Про нас

Posted on 17/07/2016

Компанія “Львів Корм” – провідний виробник на ринку грануляторів

Наше підприємство виготовляє обладнання для переробки зерна та біомаси з 2009 року.

У нашому цеху виготовляються комплексні лінії гранулювання кормів, комбікормів, тирси, жому цукрового буряка, сіна, люцерни, висівок, соломи, лушпиння сої, лушпиння соняшника та інших продуктів.

Також займаємося виробництвом і реалізацією окремих вузлів ліній гранулювання таких як, дозатори для дозованої подачі суміші в гранулятор, подрібнювачів зернових культур і біомаси, подрібнювачів соломи та сіна, бункерів різної конструкції для оптимізації роботи ліній гранулювання і зберігання готової продукції, змішувачів кормів і біомаси, стрічкових транспортерів для транспортування гранул, охолоджувачів гранул і власне головних вузлів всіх ліній – грануляторов.

Замовити лінії гранулювання кормів і біомаси можна різної продуктивності – від 250 кг / год до 5 тон на годину. Окремий підхід до кожного клієнта забезпечує максимальну оптимізацію роботи обладнання в подальшому.

Підприємство виробляє модельний ряд обладнання для домашнього використання, яке працює від однофазної мережі 220В, що дозволяє підвищити прирости маси тварин і знизити собівартість продукції за рахунок власного виробництва комбікормів малим приватним фермам.

Comments are closed.